Õpetajad

Õpetaja Enel

 

Heia, heia kõigile!

Oma lapsepõlvest mäletan, et pidime kaksikõe Eveliga igal võimalikul hetkel laulma: nii kooliaktustel , suguvõsa sünnipäevadel kui ka kodustel musitseerimisõhtutel. Tänud ema Evile, kes on olnud pikki aastaid Pärnus muusikapedagoog. Muusika sees kasvades ja sirgudes jäi see mulle lihtsalt külge ja on saatmas mind tänaselgi rajal mida käin.
Olen abielus Sepoga ja ema kolmele vahvale poisile: Sassile, Ossile, Jussile, kes on vaieldamatult kujundanud mind minu õpetajaks kasvamise teel.
Ma olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli koorijuhtimise eriala. Täiendanud end erinevatel beebi- ja väikelaste muusikakursustel. Neist hinnatuim kogemus oli 2006 aastal Carl Orffi Kanada muusikakonverents Torontos. Olen töötanud aasta Pärnu „ Päikesejänku“ lasteaias muusika õpetajana. Alates 2001 aastast tegutsenud oma muusikastuudio loomisel ja arendamisel, millest on tänaseks välja kasvanud „Vingervaksa“ Beebi- ja mängukool.

Õpetaja Janne Riin

Armsad vanemad…

Inglise luuletaja Francis Thompson on küsinud: “Kas teate, mida tähendab olla laps?… See tähendab uskuda armastusse, uskuda ilusse, uskuda uskumisse. Olla nii väike, et päkapikud ulatavad kõrva sisse sosistama, võluda kõrvitsaist tõldu, hiirtest hobuseid, alatusest õilsust, mitte millestki kõike, sest elab ju iga lapse hinges tema haldjast ristiema.”

Mulle on alati meeldinud tegeleda lastega. Leiame kiiresti ühise keele. Lapsed on siirad ja vahetud, nad lasevad mul olla mina ise,
koos lastega saan olla jälle “väike plika”. Lapsed rõõmustavad kui rooman või rullin koos nendega – meil on lihtsalt lõbus. Tulge meiega võimlema ja te näete kui lõbus meil on 🙂

 

Õpetaja Maria